• JPX4 JET DEFENDER laser, černý

JPX4 Jet Defender je nejfunkčnějším a nejsilnějším ručním systémem aplikace OC, který je v současnosti k dispozici na trhu. Pomocí revoluční neaerosolové hnací technologie Piexon dostřelí JPX4 až do vzdálenosti 7 metrů  při rychlosti 180 m/s.  Díky snadné manipulaci a účinnosti každé dávky supersilného kapsaicinu jsou výrobky JPX velmi populární u zaměstnanců orgánů činných trestním řízení a nápravných zařízení po celém světě.


jpx4


1) Mířidla
2) Bicí mechanismus
3) Zásobník (vyměnitelný)
4) Oboustranná páčka odjištění
5) Otvor pro kontrolu nabití zásobníku
6) Trysky
7) Spoušť
8) Pažbička
9) Laserový značkovač
10) Vypínač laserového značkovače


 

JPX je tou lepší volbou
JPX představuje značný odklon od klasických vzorů nádobek s dráždivou látkou. Výrobek je vymodelován do tvaru pistole a dostřelí tedy dál a s větší přesností, než je tomu u běžného pepřového spreje. Výrobky JPX se nespoléhají na elektroniku nebo energii z baterií a jsou téměř zcela nezávislé na okolních podmínkách. Každý zásobník obsahuje čtyři samočisticí náboje, což umožňuje vícenásobné výstřely. Dobíjení je rychlé a snadné.


Technické údaje
Rozměry
Délka: 193 mm
Výška: 144 mm
Šířka: 40 mm
Hmotnost
Rám: 440 g


Zásobník: 4x45 g nabitý
Vzdálenost použití:
Minimálně: 1,5 metrů
Maximálně: 7,0 metrů
Systém spouště: spouštěcí mechanismus s automatickým přepnutím
Obsah: 4 náboje na jeden zásobník
Objem: na jeden náboj 9 ml.
Rychlos náboje: V (1m) 97.6 m/s
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
Zaměřování: otevřená mířidla, zabudovaný laser
Záruka: 24 měsíců
Barvy rámu: černáZásobník
Zásobník JPX4 obsahuje 4 náboje naplněné kapalnou dráždivou látkou nebo potravinářským barvivem pro cvičební účely. Plnící objem je 9 ml. Tyto náboje jsou řízeny pohonem. Po čtyřech výstřelech je zásobník určen k likvidaci. Zásobník nelze znovu naplnit. V závislosti na jejich obsahu jsou zásobníky označeny barevně. Patentovaný design náboje zajišťuje unikátní samočisticí mechanismus, který čistí trysku od zbytků dráždivé látky. Všechna složení, která se používají v zásobnících JPX jsou ohnivzdorná.


Obsah balení
Balení obsahuje JPX4 Jet Defender v černém provedení (bez zásobníku, ten je potřeba doobjednat zvlášť) a pouzdro se 3 opaskovými adaptéry.

JPX4 JET DEFENDER laser, černý

  • Výrobce: Piexon
  • Kód výrobku: JPX4 JET DEFENDER laser, černý
  • Dostupnost: Na skladě
  • 11 599,00 Kč