• JPX JET DEFENDER černý, laser
JPX Jet Defender je nejfunkčnějším a nejsilnějším ručním systémem aplikace OC, který je v současnosti k dispozici na trhu. Pomocí revoluční neaerosolové hnací technologie Piexon dostřelí JPX až do vzdálenosti 7 metrů  při rychlosti 180 m/s. Odnímatelný zásobník obsahuje dva náboje. Díky snadné manipulaci a účinnosti každé dávky supersilného kapsaicinu jsou výrobky JPX velmi populární u zaměstnanců orgánů činných trestním řízení a nápravných zařízení po celém světě.


JPX je tou lepší volbou
JPX představuje značný odklon od klasických vzorů nádobek s dráždivou látkou. Výrobek je vymodelován do tvaru pistole a dostřelí tedy dál a s větší přesností, než je tomu u běžného pepřového spreje. Výrobky JPX se nespoléhají na elektroniku nebo energii z baterií a jsou téměř zcela nezávislé na okolních podmínkách. Každý zásobník obsahuje dva samočisticí náboje, což umožňuje vícenásobné výstřely. Dobíjení je rychlé a snadné. Jako volitelný prvek je k dispozici zabudované laserové zaměření.


Zásobník

Zásobník JPX obsahuje dva náboje naplněné kapalnou dráždivou látkou nebo potravinářským barvivem pro cvičební účely. Plnící objem je 10 ml. Tyto náboje jsou řízeny pohonem. Každý zásobník lze použít dvakrát. Po dvou výstřelech je k likvidaci. Zásobník nelze znovu naplnit. Sestává se z plastového pouzdra kolem dvou hliníkových patron a dále zahrnuje zabudovanou trysku před každou patronou, kterou se aplikuje proud kapaliny. V závislosti na jejich obsahu jsou zásobníky označeny barevně. Patentovaný design náboje zajišťuje unikátní samočisticí mechanismus, který čistí trysku od zbytků dráždivé látky. Všechna složení, která se používají v zásobnících JPX jsou ohnivzdorná.


Obsah balení
Balení obsahuje JPX Jet Defender v černém provedení a jeden kus zásobníku (se dvěma náboji) obsahujícím 10% Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidy v celém roztoku.

JPX JET DEFENDER černý, laser

  • Výrobce: Piexon
  • Kód výrobku: JPX JET DEFENDER černý, laser
  • Dostupnost: Na skladě
  • 7 699,00 Kč