Profesionální obranný prostředek JPX Jet Defender se skládá z těla a zásobníku, obě tyto části jsou z polymeru, proto jsou odolné vůči nárazu a vlhkosti. Jednoduchým pohybem oboustranné páčky odjistíte zásobník, který můžete okamžitě znovu nabít. Po zmáčknutí spouště do zadní polohy se spustí automatický bicí mechanismus, který iniciuje nábojku k výstřelu. Účinný dostřel je až 7 metrů při rozptylu zhruba 40 cm.


jpx


Použití


Díky použité technologii hermeticky uzavřené nábojky a účinné látky ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí. Díky vysoké rychlosti vystřelené látky OC Piexol 351 km/h (97m/s) zase nehrozí, že by se dráha výstřelu vychýlila nebo dokonce obrátila vlivem větru nebo deště.


Spolehlivost


Díky účinné látce OC Piexol, která má 4 000 000 SHU (stupňů pálivosti), dojde při použití k okamžitému zastavovacímu efektu. Účinky jsou dávení, silný kašel, podráždění sliznice, dočasná slepota a stimulace nervových zakončení na kůži (díky vysokému stupni pálivosti látky). Díky technologii soustředěného svazku tekutiny, který umožňuje, aby výstřel zasáhl pouze útočníka a pouze v minimální míře ohrozil okolí.


Obsah balení


Balení obsahuje JPX Jet Defender standard v černém/oranžovém/zeleném provedení a jeden kus zásobníku (se dvěma nábojkami) obsahujícím 10% OC (Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidy v celém roztoku) a záruční list včetně českého návodu.


JPX JET DEFENDER černý, standard

  • Výrobce: Piexon
  • Kód výrobku: JPX JET DEFENDER černý, standard
  • Dostupnost: Na skladě
  • 6 699,00 Kč